Autentyczny duch epoki "dzieci kwiatów" na białostockiej scenie [KONKURS]

2024.03.04 11:17
Już niebawem na scenie Famy wystąpi Ela Dębska, która w ramach Blues Fama zaprezentuje koncert "Tribute to Janis Joplin". Tego wieczoru publiczność usłyszy utwory jednej z najwybitniejszych wokalistek bluesowyh wszech czasów.
Autentyczny duch epoki "dzieci kwiatów" na białostockiej scenie [KONKURS]
Fot: Białostocki Ośrodek Kultury/Facebook

Ela Dębska wystąpi na scenie Klubu Fama w ramach Blues Fama w środę (6 marca).

Blues Fama: Ela Dębska - Tribute to Janis Joplin

Na koncercie "Tribute to Janis Joplin" zaprezentowane zostaną największe przeboje legendarnej wokalistki, Janis Joplin. Będzie można usłyszeć m.in. "Piece Of My Heart", "Cry Baby", "Mercedes Benz" i "Me and Bobby McGee". Janis Joplin uznana jest za najwybitniejszą wokalistkę bluesową wszech czasów. Te same cechy wyróżniają Eli Dębską, która w swoim wykonaniu potrafi oddać autentyczny duch epoki "dzieci kwiatów". Podczas koncertu będzie również można usłyszeć autorskie kompozycje artystki.

Ela Dębska to aktorka, kompozytorka i wokalistka, która współpracowała m.in. z Janem Jakubem Kolskim, Januszem Kondratiukiem, Krzysztofem Zanussim i Maciejem Zembatym. Mimo, że przez wiele lat odnosiła sukcesy na deskach warszawskich teatrów, to właśnie w muzyce znalazła swoje prawdziwe powołanie. Wspólnie z Maciejem Zembatym nagrała kilka płyt i zagrała setki koncertów w całej Polsce. Obecnie Ela Dębska regularnie występuje zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W skład zespołu wchodzą: Marcin Spera (bas), Filip Laszuk (cajon i perkusjonalia), Hubert Radoszko (gitara) i oczywiście Ela Dębska (wokal i gitara).Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na konkurs. Można wziąć w nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Blues Fama: Ela Dębska - Tribute to Janis Joplin

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
879 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39