POLECAMY
We wtorek (18 lutego) na krajowej "61" doszło do wypadku. Ciężarówka wpadła w poślizg i uderzyła w słup energetyczny. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.
Jak relacjonuje nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji, na drodze krajowej nr 61 z Grajewa w kierunku Szczuczyna, samochód ciężarowy wpadł w poślizg i uderzył w słup energetyczny. Na szczęście nikt nie został ranny. Droga jest zablokowana. Objazdy wyznaczono drogami lokalnym dla aut osobowych a ciężarowym przez DK65 i DK58. [Aktualizacja] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się na bieżąco.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji