Auto wypełnione zakupami. Wszystkie pochodziły z kradzieży

2013.10.22 00:00
Siemiatyccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o włamanie do jednego ze sklepów w powiecie łosickim. Mundurowi odzyskali także skradziony towar, a cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.
Auto wypełnione zakupami. Wszystkie pochodziły z kradzieży
Fot: KWP Białystok

W nocy z poniedziałku na wtorek (21-22.10), tuż przed godziną 3.00, siemiatyccy policjanci, patrolując miasto, zauważyli osobowego peugeota. Kierowca na widok radiowozu gwałtownie skręcił w ul. Małopolską.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli, mundurowi zauważyli w samochodzie porozrzucane produkty spożywcze, przemysłowe, chemiczne i papierosy. Jeden z mężczyzn podróżujących autem twierdził, że towar kupił od nieznajomej osoby. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, które szybko się potwierdziły.

Po skontaktowaniu się z dyżurnym siemiatyckiej policji okazało się, że doszło do włamania do jednego ze sklepów w powiecie łosickim. Znalezione przez mundurowych produkty zgadzały się z tym, co zginęło podczas kradzieży.

Dwóch mężczyzn w wieku 27 i 32 lat oraz 25-latka trafili do policyjnego aresztu. Podejrzani staną przed sądem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1115 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39