POLECAMY
Siatkarki AZS-u Białystok będą promować miasto. Z tego tytułu klub otrzyma 640 tysięcy złotych. W ramach umowy na koszulkach siatkarek pojawi się logo "Wschodzący Białystok", logotyp będzie również na parkiecie oraz bannerach. Klub umieści również logo na wszelkich materiałach reklamowo-promocyjnych.
W ramach umowy AZS będzie musiał zorganizować dwie imprezy sportowo-rekreacyjne i zajęcia z młodzieżą. AZS nie miał żadnych konkurentów w staraniach o pieniądze. Do przetargu na promocję miasta poprzez klub występujący w ekstraklasie siatkówki zgłosił się jedynie białostocki zespół.
C.M.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji