AZS Białystok nadal zamyka tabelę

2011.11.19 00:00
Siatkarki AZS-u Białystok przegrały we własnej hali z Pałacem Bydgoszcz 0:3. Akademiczki pozostały na ostatnim miejscu w tabeli. Z kolei bydgoszczanki awansowały na czwartą lokatę.
Fot: M. Kardasz
Siatkarki AZS-u nie sprostały Pałacowi Bydgoszcz

Początek pierwszego seta był wyrównany i trwała zacięta walka. Dopiero pod koniec rozgrywki bydgoszczanki uzyskały przewagę, która pozwoliła im zakończyć ta partię zwycięstwem.

Trener Wiesław Czaja na początku drugiego seta dokonał zmiany. W miejsce Dominiki Sieradzan wpuścił Channon Thompson. Siatkarka z Trynidadu i Tobago zaprezentowała się jednak słabo i na plac gry ponownie wróciła Sieradzan. Tyle, że niewiele to pomogło. AZS grał słabo i ostatecznie przegrał 13:25.

Początek trzej partii był wyrównany. Jednak z minuty na minutę Pałac zaczął uzyskiwać przewagę. Siatkarki AZS-u starały się odrabiać starty, ale nie były już w stanie nawiązać walki i ostatecznie przegrał 21:25, a cały mecz 0:3.

AZS Białystok - Pałac Bydgoszcz 0:3 (21:25, 13:25, 20:25).