POLECAMY
Po kiepskim początku rozgrywek Plusligi Kobiet, podopieczne Wiesława Czai odzyskały formę. Po zwycięstwie z mistrzyniami Polski pokonały Gwardię Wrocław, zyskując kolejne dwa punkty.
Pierwszy set, choć spokojny i bez rewelacji zakończył się zwycięstwem drużyny AZS. Natomiast druga odsłona była już koszmarem dla kibiców Białostoczanek. Gwardia Wrocław rozgromiła gospodynie 25: 8. Taki wynik setu, pozbawił siatkarki AZS pewności siebie, co zdecydowanie odbiło się także na trzeciej partii meczu. Już wydawało się, że wygranej na własnym boisku nie będzie, lecz w czwartym secie i tie- gospodynie walczyły jak lwice. Dzięki temu na swoim koncie mają trzecie zwycięstwo i szóste miejsce w tabeli. W niedzielę, 22 stycznia białostockie siatkarki zmierzą się z drużyną Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna.
MAG
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji