Bądź widoczny na drodze. Weekendowa akcja w Centrach Handlowych Auchan

2013.10.05 00:00
Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwrócą uwagę organizatorzy akcji Odblaskowi.pl, która odbędzie się w najbliższy weekend w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku.
Bądź widoczny na drodze. Weekendowa akcja w Centrach Handlowych Auchan
Fot: matriały organizatora

Akcja edukacyjna Odblaskowi.pl ma na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach, zwłaszcza po zmroku. Skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy, którzy w najbliższy weekend (5-6.10) odwiedzą Centra Handlowe Auchan w Białymstoku, otrzymają odblaskowe opaski. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach edukacyjnych, rozwiązać krzyżówki i rebusy, a także wziąć udział w zajęciach plastycznych, których tematem będzie bezpieczne poruszanie się po drodze. Z kolei dla dorosłych przygotowano specjalne broszury edukacyjne. Dodatkowo na stronie internetowej www.odblaskowi.pl będzie dostępna platforma e-learningowa, dzięki której dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wzbogacić swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

Akcja Odblaskowi.pl odbędzie się w sobotę (5.10)w CH Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 oraz w niedzielę (6.10)w CH Auchan przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku, w godzinach 11.00-17.00.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1141 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39