Balladowe "Sentymenty Agnieszki Osieckiej" na scenie Nie Teatru

2024.01.29 13:53
W najbliższym czasie na scenie Nie Teatru wystąpi aktorka, wokalistka i kompozytorka Elena Rutkowska w ramach koncertu "Sentymenty Agnieszki Osieckiej". Elena Rutkowska zaprezentuje opowieść, przeplatając ją piosenkami i balladami m.in. Agnieszki Osieckiej.
Balladowe "Sentymenty Agnieszki Osieckiej" na scenie Nie Teatru
Fot: Materiały organizatora

Koncert "Sentymenty Agnieszki Osieckiej" odbędzie się w sobotę (3 lutego) w Nie Teatrze.

Sentymenty Agnieszki Osieckiej

W ramach koncertu "Sentymenty Agnieszki Osieckiej" wystąpi Elena Rutkowska, która przeniesie widzów w świat mało znanych historii i sentymentalnych momentów życia Agnieszki Osieckiej oraz jej przyjaciół. Elena, oczarowana twórczością i życiem Osieckiej, przedstawi opowieść, przeplatając ją piosenkami i balladami z repertuaru Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysokiego, Aleksandra Wertyńskiego i oczywiście samej Agnieszki Osieckiej. W towarzystwie Eleny Rutkowskiej wystąpi pianista Walentyn Dubrowskij, znany krakowski muzyk, związany z Piwnicą pod Baranami.

Elena Rutkowska to aktorka, wokalistka i kompozytorka urodzona w Rijece. Jej interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej zdobyły uznanie publiczności i krytyków. Elena została uhonorowana Odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego za stworzenie projektu "Sentymenty Agnieszki Osieckiej."

Więcej informacji: Sentymenty Agnieszki Osieckiej

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1682 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39