Banki i developerzy zaprezentują się na targach w Auchan

2013.10.19 00:00
W tę niedzielę (20.10) odbędzie się w Białymstoku jedyna w północno-wschodniej Polsce impreza wystawiennicza branży finansowo-ubezpieczeniowej. Na VI Podlaskich Targach Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń swoje oferty zaprezentują się m.in. banki, developerzy oraz towarzystwa ubezpieczeniowe.
Banki i developerzy zaprezentują się na targach w Auchan
Fot: www.targiwbialymstoku.pl

Hasłem tegorocznej, 6. edycji Podlaskich Targów Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń jest "Zadbaj o swoje pieniądze". Na imprezie wystawienniczej swoje produkty i usługi zaprezentują m.in. banki, firmy leasingowe, chwilówki, pośrednicy kredytowi, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, rzeczoznawcy, prawnicy, fundusze pożyczkowe, firmy doradcze, agencje nieruchomości oraz developerzy.

Tego typu targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z ofertami wielu firm w krótkim czasie. Jest to także szansa dla przedsiębiorstw zajmujących się branżą inwestycyjno-finansowo-ubezpieczeniową do nawiązania cennych kontaktów, znalezienia kluczowych kontrahentów oraz zaprezentowania się na dużym forum odwiedzających z całego województwa podlaskiego.

Targi odbędą się w niedzielę (20.10) w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16. Start o godz. 10. Na wydarzenie wstęp wolny.

Objęliśmy patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej o: VI Podlaskie Targi Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
956 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39