Bartłomiej Pawłowski oficjalnie piłkarzem Malaga CF. Co na to Jagiellonia?

2013.07.31 00:00
Bartłomiej Pawłowski został piłkarzem Malagi CF. Piłkarz trafił do hiszpańskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Widzewa Łódź za kwotę 300 tysięcy euro.
Bartłomiej Pawłowski oficjalnie piłkarzem Malaga CF. Co na to Jagiellonia?

Jeżeli Hiszpanie zdecydują się na wykupienie po roku Pawłowskiego, to na konto Widzewa wpłynie 700 tysięcy euro. Dodatkowo zostanie rozegrany mecz towarzyski pomiędzy łódzkim klubem a Malaga CF. Po dziesiątej bramce Pawłowskiego Hiszpanie będą musieli przelać na konto Widzewa dodatkowo 250 tysięcy euro.

Przypomnijmy, że we wtorek (30.07) komisja do spraw Licencji Klubowych zezwoliła na transfer Bartłomieja Pawłowskiego z Jagiellonii Białystok do Widzewa Łódź. Widzewiacy chcieli wykupić wypożyczonego z białostockiego klubu piłkarza na podstawie prawa pierwokupu.

Komisja wcześniej nałożyła na klub z Łodzi karę zakazu transferów. Wszystko przez długi, które posiada Widzew. Teraz jednak zmieniła zdanie i zezwoliła na wykupienie wypożyczonego z Jagiellonii Białystok zawodnika. Warunkiem jest przelanie na konto żółto-czerwonych już teraz kwoty 200 tys. zł. Taka suma odstępnego była wpisana w umowie.

Jagiellonia Białystok planuje złożyć skargę w tej sprawie do Najwyższej Komisji Odwoławczej.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1405 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39