Będzie książka o festiwalu Up To Date. Zostanie bezpłatnie udostępniona w internecie

2016.09.09 13:52
Nad książką o Up To Date Festival pracuje Jan Roguz. Up To Date to jedna z najpopularniejszych białostockich imprez i jeden z ciekawszych festiwali tego typu w kraju.
Będzie książka o festiwalu Up To Date. Zostanie bezpłatnie udostępniona w internecie
Fot: Michał Kardasz

Jan Roguz jest specjalistą ds. obsługi medialnej Up To Date Festival. Postanowił napisać książkę poświęconą białostockiej imprezie.

- Na grudzień tego roku planowana jest publikacja książki poświęconej festiwalowi Up To Date w Białymstoku, której jestem autorem. Jednym z głównych celów tej pracy jest zmiana stanu wiedzy i świadomości starszego pokolenia na temat kultury muzycznej prezentowanej na festiwalu - informuje Jan Roguz.

Jak podają organizatorzy, prace nad książką wychodzą na ostatnią prostą. Proszą jednak uczestników festiwalu o pomoc. Chodzi o udział w anonimowej ankiecie - adres, pod którym ją znajdziecie jest dostępny na facebookowym fanpage imprezy. Po opracowaniu ankiety jej wyniki znajdą się w książce. Zostanie ona udostępniona bezpłatnie w internecie.

Przypomnijmy, że siódma edycja Up To Date Festival odbędzie się 23 i 24 września na parkingach stadionu miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku. Tam zlokalizowane zostaną główne sceny, w tym największa T-Mobile Electronic Beats. Na festiwalu nie może zabraknąć też ambientu. Centralny Salon Ambientu odbędzie się w dwóch różnych miejscach. Pierwszym jest Opera i Filharmonia Podlaska, drugiego organizatorzy jeszcze nie zdradzili.

W ciągu sześciu lat z niedużej lokalnej imprezy festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców sceny elektronicznej i hip-hop z całego świata. Organizatorem Up To Date Festival jest Pogotowie Kulturalno-Społeczne.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1178 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39