POLECAMY
Do - 3 stopni Celsjusza spadnie w nocy temperatura przy gruncie. Oznacza to jedno - chodniki i jezdnie będą śliskie.
Synoptycy prognozują, że w nocy ze środy na czwartek temperatura spadnie o kilka kresek. W praktyce termometry mają pokazywać do 2 stopni poniżej zera, ale przy samym gruncie temperatura ma być jeszcze niższa. Dlatego uważać powinni kierowcy oraz piesi. Na drogach i chodnikach może powstać cienka warstewka lodu, utrudniająca poruszanie się po nich.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji