Bez dobrego marketingu nie ma biznesu. Warto zapisać się na warsztaty

2018.04.10 12:05
Zbliża się EstMedia Workshops, to szansa na mnóstwo ciekawych szkoleń z zakresu nowoczesnego marketingu. Jest jeszcze czas, by się na nie zapisać.
Bez dobrego marketingu nie ma biznesu. Warto zapisać się na warsztaty
Fot: pixabay.com

Nie trzeba już jechać na drugi kraniec Polski, by dowiedzieć się więcej o marketingu. W Białymstoku organizowana jest bowiem duża konferencja poświęcona nowoczesnemu marketingowi – East Media. Uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w wykładach, ale i w zajęciach praktycznych.

Wydarzenie jest organizowane już po raz czwarty. Ostatnie edycje zgromadziły setki osób zainteresowanych wszystkim, co związane z marketingiem i nowoczesnymi technologiami. Udział w imprezie jest też szansą na nawiązaniu wielu cennych kontaktów, które mogą być później przydatne w prowadzeniu biznesu.

Podczas najbliższego EastMedia zaplanowano następujące workshopy: "Pracuj na Facebooku, czyli jak stworzyć dobrą kampanię reklamową krok po kroku", "Darmowe narzędzia do montażu video", "Mistrzowski profil na LinkedIn, czyli social selling w praktyce!", "Skuteczny monitoring sieci z Brand24", "Jak stworzyć skuteczną informację prasową?", "Google Analytics od podstaw".

Konferencja odbędzie się w piątek (13.04) w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Żurawiej. Koszt pojedynczych warsztatów to jedynie 29 zł. Trzeba się jednak wcześniej zapisać.

Szczegóły: EastMedia Workshops 2018

Portal BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

580 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39