Bezpieczne i tanie wycieczki z białostockim biurem podróży

2014.03.07 00:00
Klimat w Polsce często nie nastraja optymistycznie, dlatego warto od czasu do czasu pozwolić sobie na jakiś daleki wyjazd. Powinniśmy wtedy korzystać ze sprawdzonych ofert, które można znaleźć w biurach podróży 24HOLIDAY. Co ważne, jeżeli jednak się rozmyślimy - 24 HOLIDAY, jako jeden z nielicznych - zwraca pieniądze.
Bezpieczne i tanie wycieczki z białostockim biurem podróży
Fot: 24Holiday

Firma 24Holiday funkcjonuje już od 12 lat. Posiada swoje 3 biura w Białymstoku - przy ul. Św. Mikołaja, w Galerii Białej oraz w Galerii Alfa, a także jedno w Gdańsku. Z usług 24Holiday można skorzystać także przez Internet - na jego portalu można znaleźć w najniższych cenach oferty polskich oraz zagranicznych biur podróży.

24Holiday nie jest "zwykłym" biurem podróży, ale multiagentem. W swojej ofercie posiada wycieczki każdego touroperatora. Możemy jednak czuć się bezpieczni korzystając z jego usług, ponieważ biuro na bieżąco sprawdza wszystkich organizatorów.
- Nikt na rynku nie dysponuje tak szeroką ofertą jak my, co jest gwarantem najlepszych cen, wysokiej dostępności i różnorodności ofert. Nie jesteśmy związani z jedną firmą, dlatego nie proponujemy "ślepo" jakiegoś produktu - dodaje Szymon Szempliński z 24Holiday.

Biuro posiada w swojej ofercie wiele wycieczek, m.in. wczasy wakacyjne, narty samolotem, wycieczki objazdowe samolotem, miasta Europy, ofertę dla singli, podróże seniorów czy kolonie dla dzieci.

O tym, że możemy zaufać 24holiday, świadczą liczne prestiżowe dla branży nagrody, np. certyfikat "Biuro podróży przyjazne zdrowiu turysty".
- Nasz personel to wykwalifikowana kadra. Co roku każdy odbywa minimum 3 podróże zagraniczne. Osobiście sprawdzamy informacje i oceniamy hotele - opisuje przedstawiciel biura.

Gwarancja bezpiecznej wpłaty i system kontroli wylotów

W większości biur podróży, jeżeli zrezygnujemy z wycieczki, nie odzyskamy wpłaconej zaliczki. W 24Holiday mamy zagwarantowany zwrot 100% wpłaconych pieniędzy.
- Oferujemy gwarancję bezpiecznej wpłaty, co daje najwyższy poziom pewności dla klientów - komentuje Szymon Szempliński.

"Bezpieczne wakacje" z 24Holiday to także system kontroli wylotów oraz organizatorów. Aby ustrzec klientów przed kupnem ofert nierzetelnych firm, biuro cały czas monitoruje organizatorów turystyki, ich wyniki finansowe oraz politykę cenową.

Ciepło i niedrogo: Egipt i Toskania

Dlaczego nie wykupić wycieczki wakacyjnej lub "majówkowej" już w marcu? Wybieranie wycieczek typu first minute, czyli z dużym wyprzedzeniem, stanowi dużą oszczędność. Im bliżej wakacji, tym ceny są wyższe. Dzięki planowaniu podróży wcześniej, mamy do dyspozycji również więcej ofert i terminów.

Ci, którzy chcieliby spędzić święta wielkanocne w miejscu, gdzie pogoda nie jest tak kapryśna jak u nas, już dzisiaj mogą zaplanować podróż.
- Na kwiecień proponujemy Egipt, gdzie pogoda nigdy nie zawodzi, a ceny wycieczek nie są wygórowane – informuje Szymon Szempliński.

Cena wycieczki, która obejmuje pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu, wynosi jedyne 1,5 tys. na osobę. W koszt wliczone są m.in. przelot, ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz wyżywienie – jednym słowem "all inclusive". Warto wspomnieć, że hotele położone są blisko plaży, a do dyspozycji mamy np. centra nurkowe.

- Na weekend majowy polecamy natomiast specjalny program objazdowy "fly & drive" w Toskanii, który obejmuje przelot samolotem do Pisy i indywidualny program zwiedzania - zachęca przedstawiciel 24holiday.

Osoby, które zdecydują się na wyjazd do Toskanii, czeka niezapomniana przygoda. W ramach oferty biuro udostępnia na miejscu dobrej klasy samochód, którym sami – towarzyszyć nam będzie jedynie przewodnik - codziennie będziemy przemierzać ponad 100 km. Nic nie pozwoli nam tak poznać tego magicznego miejsca, jak ta forma zwiedzania, która umożliwia co noc kwaterunek w innych miejscowościach – ale tylko wyłącznie w hotelach czterogwiazdkowych, znajdujących się blisko starówek i centrum miast. To także okazja do rozkoszowania się specjałami domowej kuchni włoskiej w różnych lokalnych restauracjach.

Więcej o: 24Holiday Białystok

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

931 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39