Bezpieczne wakacje w oczach najmłodszych

2013.06.18 00:00
Białostockie Centrum Motoryzacyjne Martom ogłosiło konkurs dla najmłodszych. Dzieci mają wykonać prace plastyczne, które będą przedstawiały ich wizję bezpiecznych wakacji.
Bezpieczne wakacje w oczach najmłodszych
Fot: sxc.hu

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować dowolną techniką plastyczną jedną pracę (format nie powinien przekraczać A3). Dzieci mogą używać kredek, farb, plasteliny, i innych, dowolnych materiałów.

- Kwestia bezpieczeństwa w trakcie zbliżających się wakacji podnoszona jest właściwie co roku. Wraz z naszymi partnerami uznaliśmy, że to temat na tyle istotny, że warto o nim mówić przy każdej możliwej okazji, a zwłaszcza teraz – mówi Łukasz Bazarewicz, prezes Grupy Martom. - Udział w konkursie to najlepsza forma edukacji, ponieważ zanim dzieci przystąpią do wykonywania prac, najpierw będą musiały ten temat przemyśleć, a następnie zaczną zadawać pytania – dodaje Bazarewicz.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi grupowe bilety wstępu do centrum dziecięcej rozrywki Bajkoland i karnety na zajęcia edukacyjne w Akademii Twórczego Rozwoju BEBE. Wyniki konkursu poznamy 23.06 podczas rodzinnego ”Festiwalu Motoryzacji – Bezpieczne Wakacje z Maratonem”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Prace należy dostarczyć do 20.06 do siedziby organizatora (ul. Kawaleryjska 28).

Marta Abramczyk
24@bialystokonline.pl

1080 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39