Bezpłatne dermokonsultacje i badania znamion

2010.06.09 00:00
Do końca czerwca mieszkańcy Białegostoku mogą skorzystać z bezpłatnych dermokonsultacji, w ramach III edycji ogólnopolskiej kampanii Słoneczny Patrol dla Skóry Pogoda na Fotoochronę Laboratoire Dermatologique Bioderma.
Bezpłatne dermokonsultacje i badania znamion
materiały organizatora

W całej Polsce, na chętnych czeka też 2500 zaproszeń na bezpłatne badanie znamion w wybranych gabinetach dermatologicznych.

Najbliższe słoneczne dermokonsultacje odbędą się jutro i pojutrze w Aptece Super-Pharm w Galeria Biała przy ul. Miłosza 2.

Podczas konsultacji dermoekspertki doradzają jak chronić skórę w zależności od siły operowania promieni słonecznych w danym miejscu na ziemi w okresie letnim. Dzięki specjalnej aplikacji Pogoda na SPF, opracowanej przy współpracy ekspertów meteorologii i dermatologii, można też indywidualnie dobrać wysokość filtra ochronnego, adekwatnie do wymogów konkretnej lokalizacji.

Słoneczny Patrol dla Skóry to inicjatywa, której celem jest edukacja społeczeństwa, jak w pełni korzystać z dobrodziejstw słońca, minimalizując przy tym skutki uboczne jego działania. Jednym z celów trzeciej edycji kampanii jest edukacja pacjentów w zakresie właściwej fotoochrony w zależności od fototypu i rodzaju skóry, jak również siły operowania promieni słonecznych w określonym miejscu i czasie.

andy

928 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39