Bezpłatne warsztaty dla osób z niepełnosprawnością słuchu. Trwają zapisy

2024.06.06 08:45
Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty dla osób z niepełnosprawnością słuchu. W planie są m.in. zajęcia z podstaw filmowania.
Bezpłatne warsztaty dla osób z niepełnosprawnością słuchu. Trwają zapisy
Fot: pixabay.com

To propozycja skierowana do osób z niepełnosprawnością słuchu. Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym "MIG-iem" zaprasza zainteresowanych z terenu województwa podlaskiego do udziału w projekcie pod nazwą „Nie Migam się od Ojczystego – edycja 2”.

W trakcie jego trwania zaplanowano cykl bezpłatnych warsztatów: z języka polskiego, sztuki kaligrafii oraz podstaw filmowania. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie organizacji w Białymstoku przy ul. Stołecznej 25 lokal U8. Zapisy do udziału w zajęciach: spn.migiem@gmail.com. Liczba miejsc jest ohgraniczona.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie spotkanie podsumowujące projekt, połączone z wystawą prac uczestników zajęć warsztatowych.

Partnerem przedsięwzięcia jest Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty - dodaj do ulubionych.

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1101 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39