POLECAMY
Policjanci białostockiej drogówki, w ramach działań "Trzeźwy poranek", kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się po drogach powiatu. Sprawdzono blisko 430 osób.
Białostoccy policjanci cyklicznie sprawdzają trzeźwość kierowców poruszających się po drogach powiatu. W piątek (27.02) rano podczas akcji "Trzeźwy poranek" mundurowi sprawdzili stan trzeźwości blisko 430 kierujących. Wśród nich był 67-latek, który zdecydował się na jazdę po spożyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad promil alkoholu w organizmie. Mundurowym mężczyzna tłumaczył, że wypił kilka piw. Kierowca hyundaia stracił prawo jazdy. O tym, kiedy je odzyska i jaką poniesie karę, zdecyduje sąd.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Aktualności 10:00
Kultura i Rozrywka 08:27
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji