POLECAMY
W Łomży w poniedziałek (15.03) i wtorek (16.03) drużyny minikoszykówki szkół podstawowych regionu podlaskiego walczyły o awans do finału krajowego turnieju Olimpijska Energa.
W finale krajowym turnieju województwo podlaskie będą reprezentować drużyny ze Szkoły nr 45 w Białymstoku (dziewczęta) oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży (chłopcy). W finale wojewódzkim regionu podlaskiego brało udział 8 drużyn (4 drużyny dziewcząt i 4 drużyny chłopców) z Białegostoku, Łomży, Zambrowa, Puńska i Bielska Podlaskiego. W obydwu kategoriach rywalizacja polegała na rozegraniu meczu z każdym z przeciwników. W rozgrywkach igrzysk młodzieży szkolnej minikoszykówki dziewcząt i chłopców, które rozpoczęły się we wrześniu 2009 r. w 16 województwach, biorą udział drużyny z ok. 6 tysięcy szkół podstawowych.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:10
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Aktualności 2026.06.24 18:10
Nauka 2026.06.24 16:00
Aktualności 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji