Białostocka reprezentacja muzyczna w ścisłym finale konkursu Electronic Beats Festival

2013.03.19 00:00
Najpierw dostali się do finałowej 20 konkursu, teraz są w ścisłym finale. Miss God, grupa VSHOOD i zespół Ikebana wystąpią na żywo przed jury konkursu T-Mobile Music. Zwycięzca zagra na Electronic Beats Festival w Poznaniu.
Białostocka reprezentacja muzyczna w ścisłym finale konkursu Electronic Beats Festival
Fot: Kasia Znana
Miss God i VSHOOD

- Do ostatniego momentu nie mieliśmy pewności, czy dostaniemy się dalej. Walka o głosy między zespołami była bardzo wyrównana. Szczęśliwie otrzymaliśmy "dziką kartę" od organizatorów konkursu, a dzięki niej zaprezentujemy przed jury esencję naszej muzyki. Brzmienie perkusji połączone z elektroniką jest bardzo energetyczne. Bardzo cieszymy się z tej szansy, dziękujemy wszystkim głosującym i obiecujemy dać z siebie wszystko – powiedział Wiktor Kuć, producent muzyczny grupy VSHOOD.

Dzięki głosom internautów miejsce w zwycięskiej czwórce wywalczyła Miss God. To już drugi ogólnopolski sukces wokalistki, kompozytorki i producentki muzycznej. Na początku roku artystka wystąpiła w Studiu im. Agnieszki Osieckiej i programie Offensywa w radiowej Trójce jako finalistka konkursu Programu Trzeciego Polskiego Radia i Skody.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że jako Miss God znalazłam się w ścisłym finale. Zaufanie internautów i docenienie ze strony jurorów konkursu jest bardzo cenne. Dziękuję za wsparcie – wyznała Joanna Zubrycka znana jako Miss God.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 28 marca w warszawskim klubie Chwila. Tego dnia jury wyłoni zwycięzcę, który zagra na 3. edycji polskiej odsłony Electronic Beats Festival w Poznaniu jako support dla takich sław muzyki elektronicznej jak Modeselektor czy A-Trak.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1410 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39