Białostocki festiwal i klub mają szanse na nagrody. Można głosować w internecie

2015.01.26 00:00
Original Source Up To Date Festival i klub Metro mają szanse na Nagrody Polskiej Sceny Klubowej. Trwa internetowy plebiscyt Munoludy 2014. Głosować można do 11 lutego.
Białostocki festiwal i klub mają szanse na nagrody. Można głosować w internecie
Fot: Michał Kardasz
Original Source Up To Date Festival 2014

To już czwarta edycja prestiżowego plebiscytu, w którym nagradzani są artyści oraz wydarzenia polskiej sceny klubowej.

- Startując w 2011 roku z plebiscytem Munoludy, przyświecała nam myśl, by zbudować silną markę, która w należyty sposób będzie honorować najciekawsze inicjatywy, najlepszych DJ'ów i zespoły, profesjonalizm, talent naszych rodzimych twórców i ludzi zajmujących się szeroko pojętą polską sceną klubową i festiwalową - piszą pomysłodawcy plebiscytu.

Wśród nominowanych znalazły się propozycje z Białegostoku. W kategorii "Festiwal roku" głosować można na Original Source Up To Date Festival, a w kategorii "Klub" - na Metro.

W zeszłorocznym plebiscycie Up To Date znalazł się na drugim miejscu w swojej kategorii (wyprzedził Heineken Open'er Festival w Gdyni i Tauron Nowa Muzyka w Katowicach). Klub Metro uplasował się na czwartym miejscu.

Wybierać można w 8 kategoriach. W dwóch z nich głosujący mogą podać własne propozycje. Nowością jest kategoria "Miejscówka roku" - mogą być to propozycje miejsc, w których najmilej spędzaliście czas - kawiarnie czy bary. Głosować można na stronie: www.muno.pl.
Wyniki zostaną ogłoszone podczas specjalnej gali, która odbędzie się 7 marca w Warszawie.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1118 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39