Białostocki festiwal w krajowym plebiscycie. Można głosować w internecie

2017.03.17 10:51
Up To Date Festival został nominowany w plebiscycie Munoludy, który wyłoni najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny klubowej i festiwalowej w 6 kategoriach.
Białostocki festiwal w krajowym plebiscycie. Można głosować w internecie
Fot: Grzegorz Chuczun
To nie zwykły maluch, ale instalacja promująca festiwal Up To Date

Już po raz szósty internauci wybierają najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzyki klubowej i festiwalowej. Munoludy to największy i najbardziej prestiżowy plebiscyt na rodzimej scenie muzyki elektronicznej. To coroczne podsumowanie i docenienie działań promotorów, organizatorów imprez i festiwali, właścicieli i managerów klubów oraz oczywiście artystów i DJ-ów.

W tym roku można oddawać głosy w 6 kategoriach: na najlepsze kluby, najbardziej niezapomniane imprezy i festiwale, ulubionych DJ-ów i artystów oraz zjawiska i inicjatywy, które szturmem wdarły się na polską scenę muzyki elektronicznej w 2016 r. Dzięki nowej formie ankiety, wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 2 minuty, nawet korzystając z urządzeń mobilnych.

Do nagrody nominowano białostocki Up To Date Festival (kategoria: festiwal roku 2016). Jego ostatnia edycja odbyła się w nowych lokalizacjach - na stadionie miejskim i w Pałacu Branickich, a także w dobrze znanej Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wśród nominowanych jest też Dtekk (kategoria: DJ/producent roku 2016) - czyli Jędrzej Dondziło, jeden z pomysłodawców Up To Date Festival.

Zagłosować można na stronie www.muno.pl/munoludy2016. Głosowanie trwa do 29 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali rozdania nagród Munoludy 2016, która odbędzie się 8 kwietnia w Łodzi w ramach VII Konferencji Muzycznej Audioriver. Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe statuetki.

W ubiegłym roku zebrano ponad 35 tys. głosów, co czyni plebiscyt Munoludy najbardziej miarodajnym wskaźnikiem popularności na polskiej scenie klubowej.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1271 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39