Białostocki klub szykuje się do rundy rewanżowej. Pozyskał dwóch Kolumbijczyków

2022.01.27 14:11
Już 12 lutego MOKS Słoneczny Stok Białystok rozegra pierwszy mecz rundy rewanżowej Statscore Futsal Ekstraklasy. W starciu tym ekipa ze stolicy Podlasia będzie mogła skorzystać z usług dwóch nowych graczy, którzy pochodzą z Kolumbii.
Białostocki klub szykuje się do rundy rewanżowej. Pozyskał dwóch Kolumbijczyków
Fot: MOKS Słoneczny Stok Białystok

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok przygotowują się do kolejnej części sezonu, która zadecyduje o tym, czy drużyna z północno-wschodniej Polski utrzyma się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju. Na razie Podlasianie są w strefie spadkowej, więc władze klubu szukają rozwiązań, które sprawiłyby, że byt w Statscore Futsal Ekstraklasie uda się zachować.

Jednym z pomysłów na poprawienie formy zespołu jest zatrudnienie nowych zawodników. Tym razem Słoneczni wzmocnień poszukali w odległej Kolumbii. Z białostocką drużyną związali się bowiem Cristian Neme i Helver Tachack.

Nie jest jednak tak, że zimą Podlasianie nikogo z obecnej kadry nie stracili. W rundzie rewanżowej w barwach MOKS-u nie zobaczymy Pawła Aleksandrowicza (postanowił zrobić sobie przerwę w grze) oraz Sergieja Szostaka, który przeniósł się do klubu Bonito Helios Białystok, gdzie pełni rolę grającego trenera.

Pierwszy mecz o ligowe punkty w 2022 r. Słoneczni rozegrają 12 lutego. Tego dnia, na własnym terenie, ekipa prowadzona przez Adriana Citkę podejmie plasujący się na podium Constract Lubawa.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1748 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39