Białystok Online

Kultura i Rozrywka

Białostocki Paradoks Muzyczny. Dwa dni z muzyką reggae, ska, rock i folk [WIDEO]

2014.08.20 00:00
Białostocki Paradoks Muzyczny. Dwa dni z muzyką reggae, ska, rock i folk [WIDEO]
Fot: Wojciech Zalewski

Występy zespołów, ale też konkursy z nagrodami znalazły się w programie Białostockiego Paradoksu Muzycznego. Dwudniowa impreza będzie spotkaniem z muzyką reggae, ska, rock i folk.

W piątek, 22 sierpnia wystąpią zespoły Buttercrown, Reckoner, Mniej Więcej i Podoba Mi Się. Grupa Podoba Mi Się powstała w 2007 r. w Siedlcach. Już po dwóch miesiącach działalności zespół zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. W 2011 r. dostał się do pierwszej edycji show Polsatu "Must be the music. Tylko muzyka". Zespół doszedł do ścisłego finału, dzięki przyznanej przez internautów "Dzikiej karcie". Koncertuje w kraju i zagranicą. W 2011 r. wystąpił na Przystanku Woodstock.



Z kolei w sobotę, 23 sierpnia w programie imprezy występy Little Wing oraz Tribute to Katie Melua i Tribute to Bon Jovi.

Impreza odbędzie się w Restaurant & Music Club Paradox przy ul. Akademickiej. Koncerty rozpoczynają się o godz. 18. Objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym.

Program: Białostocki Paradoks Muzyczny

Anna Dycha

Anna Dycha

anna.d@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas