Białostocki szpital kliniczny zdobył prestiżową nagrodę

2013.06.26 00:00
Uniwersytecki Szpitali Kliniczny w Białymstoku otrzymał Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości oraz statuetkę Lew Biznesu. To pierwszy szpital kliniczny w Polsce, który uzyskał prestiżową nagrodę.
Białostocki szpital kliniczny zdobył prestiżową nagrodę
Fot: USK

Plebiscyt Lwy Biznesu ma wyłonić elitę polskich przedsiębiorstw i instytucji, które poprzez stałe podnoszenie standardów osiągnęły najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów. Zdobycie statuetki Lwa Biznesu równoznaczne jest z przystąpieniem osób zarządzających uhonorowaną firmą bądź instytucją do grona osób przyczyniających się do poprawy wizerunku polskiej sceny biznesu. Nagrody i certyfikaty co roku przyznaje Europejskie Centrum Jakości i Promocji w Warszawie.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku został doceniony za wysoką jakość procedur medycznych oraz dobrą sytuację finansową placówki. USK jest jedynym szpitalem klinicznym w Polsce, który otrzymał takie wyróżnienie. Druga ze statuetek także powędrowała na Podlasie. Zdobyła ją suwalska firma produkująca okna i drzwi - Stollar.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

864 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39