POLECAMY
Zaczęło się od kradzieży w sklepie, a skończyło zatrzymaniem przez ochronę i interwencją policji. 45-letnia Białostoczanka odjechała z miejsca zdarzenia autem, mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Do zdarzenia doszło w sklepie spożywczym na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, która spakowała zakupy do samochodu i odjechała bez płacenia. Pracownik ochrony widział, w którą stronę ruszyło auto i poszedł za nim pieszo. Kobieta przejechała kilkaset metrów, zostawiła samochód na innym parkingu i zaczęła uciekać. Wtedy zatrzymał ją ochroniarz, a chwilę później na miejsce dojechali policjanci z białostockiej patrolówki. Wartość skradzionych produktów wyniosła niespełna 200 złotych. Za popełnione wykroczenie 45-letnia Białostoczanka została ukarana mandatem. Podczas sprawdzania danych w systemie wyszło jednak na jaw, że kobieta ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów. Za złamanie tego zakazu sądowego grozi jej teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
Diana Rusiłowicz
24@bialystokonline.pl
Biznes 2026.06.15 17:10
Kultura i Rozrywka 2026.06.15 15:40
Sport 2026.06.15 15:10
Sport 2026.06.15 14:20
Nauka 2026.06.15 14:00
Rodzina 2026.06.15 13:30
Aktualności 2026.06.15 12:38
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji