Białostoczanka wśród najlepszych polskich businesswomen. Ma szansę wygrać w plebiscycie

2021.02.11 11:09
Właścicielka firmy Danlab została nominowana w plebiscycie Polish Businesswoman Awards. Rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec lutego w Warszawie.
Białostoczanka wśród najlepszych polskich businesswomen. Ma szansę wygrać w plebiscycie
Fot: mat. prasowe

Konkurs Kobiet Biznesu

Właścicielka firmy DanLab, Danuta Katryńska została nominowana do nagrody "Lider kompleksowego wyposażenia laboratorium" w plebiscycie Polish Businesswoman Awards.

W ramach konkursu nominowane są osobowości z pasją, ale też marki, instytucje, produkty, miejsca, regiony, które odznaczają się najwyższą jakością, profesjonalizmem, etyką w działaniu i innowacyjnością. Zdaniem kapituły Danuta Katryńska, dla której praca jest jej wielką pasją, a każdy nowy projekt wyzwaniem - spełnia te warunki.

O biznesową nagrodę białostoczanka będzie rywalizować z takimi gwiazdami jak: Joanna Koroniewska, Joanna Brodzik, Edyta Pazura czy Anna Maria Jopek.

Kim jest?

Danuta Katryńska jest właścicielką oraz założycielką białostockiej firmy Danlab, która zajmuje się wyposażaniem laboratoriów specjalistycznych, medycznych czy uniwersyteckich. Jest także właścicielką marki Milklab w ramach, której wyposaża banki mleka kobiecego i dostarcza najwyższej klasy sprzęt dla świeżo upieczonych mam m.in. laktatory, butelki oraz smoczki.

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Chemii o specjalności Chemia Organiczna oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing. Prywatnie jest fanką piłki nożnej i wiernym kibicem lokalnej drużyny piłkarskiej.

XII Gala

Celem konkursu jest przede wszystkim docenienie firm, przedsiębiorców w różnych branżach, zwiększenie rozpoznawalności marek oraz ich wiarygodności w środowisku biznesowym, a także networking i dotarcie z produktami czy usługami do potencjalnych klientów.

Finał 12. edycji konkursu odbędzie się 26 lutego w Warszawie. Jej organizatorem jest magazyn Businesswoman & Life. Galę poprowadzi Jacek Borkowski, a na scenie wystąpi Luigi Pagano.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1389 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39