POLECAMY
Znaleziono 94403 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2015.11.26 00:00
Kilkadziesiąt w tym i co najmniej kilkanaście ulic w przyszłym roku zyska nowe oświetlenie.
Kultura i Rozrywka 2015.11.26 00:00
"Niemen mniej znany" to projekt zainicjowany przez córkę Czesława Niemena, w którym artystka pragnie przybliżyć szerszej publiczności twórczość swojego taty, tę mniej znaną, mniej rozpowszechnioną.
Kryminalne 2015.11.26 00:00
Białostocka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Miało tam dojść do nieprawidłowości w przypadku zatrudniania nowych osób.
Czwartek będzie pochmurny, temperatura wyniesie średnio 0°C.
Kultura i Rozrywka 2015.11.25 00:00
W internecie pojawiła się najnowsza taneczna produkcja białostockiej grupy. Choreografię przygotowała Paulina "Polly" Wróblewska - instruktorka tańca w studiu Fair Play. Zdjęcia do teledysku powstały na Węglowej.
Aktualności 2015.11.25 00:00
Na Krywlanach ma stanąć nowy hangar lotniczy. Te istniejące są niewystarczające. Magistrat wydał już decyzję lokalizacyjną dla inwestycji.
Biznes 2015.11.25 00:00
Ponad 2,5 tys. mkw. dodatkowej powierzchni najmu oraz atrakcyjne, damskie marki modowe to efekt kończącej się właśnie przebudowy Outletu Białystok. Uroczyste otwarcie powiększonego centrum odbędzie się w piątek (27 listopada).
Kryminalne 2015.11.25 00:00
Doprowadzali firmy zajmujące się hurtowym obrotem materiałami elektromagnetycznymi do niekorzystnego rozporządzenia mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd odnośnie uregulowania należności - czego nie zamierzali robić. W końcu stanęli przed sądem.
Trwają próby do spektaklu dyplomowego studentów Wydziału Sztuki Lalkarskiej. Zespół młodych aktorów pracuje nad tekstami Stanisława Ignacego Witkiewicza, przygotowując przedstawienie pod tytułem "Tarantula".
Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu każdy będzie mógł sprawdzić stan swojej trzeźwości, aby upewnić się, czy może wsiąść za kierownicę pojazdu. Do policjantów z powiatu białostockiego trafił trzeci alkomat.
Na stojąco białostocka publika oklaskiwała Kate Liu, pochodzącą z Singapuru pianistkę, która dała recital we wtorek (24.11) na dużej scenie Opery. Artystka trzykrotnie bisowała.
Sport 2015.11.25 00:00
W Piotrkowie Trybunalskim odbył się XVI Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Oyama Karate "OYAMA TOP". W stawce 330 zawodników znakomicie wypadli białostoczanie.
Słynny supraski "Rolnik" idzie pod młotek. Po raz kolejny ogłoszono przetarg na nieruchomości, gdzie miał mieścić się wydział geodezji. Do sprzedaży przeznaczono też budynki po internacie i szkole w Michałowie. Starostwo wyprzedaje się.
Spektakl "Sońka" na podstawie powieści Ignacego Karpowicza powraca w najbliższy weekend na scenę Teatru Dramatycznego. W naszym konkursie możecie wygrać bilety.
Nauka 2015.11.25 00:00
Władze Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku podpisały umowę o współpracy z firmą I360. Dzięki temu białostoccy studenci będą mogli liczyć na staże, szkolenia, a także pracę po zakończeniu nauki.
Zatrzymano trzech młodych mężczyzn podejrzanych o ograbienie kilku nagrobków na cmentarzu w Zambrowie. Dwaj 21-latkowie i 18-latek usłyszeli już zarzuty i teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Legenda polskiego rocka Pidżama Porno zagra w Białymstoku i to dwukrotnie. Wystąpi 28 i 29 listopada w sali koncertowej przy ul. Podleśnej.
W czwartek (26.11) - na prośbę gości - o godzinie 19.00 MOKS Słoneczny Stok rozegra ostatni mecz tej rundy przed własną publicznością. Białostoczanie zmierzą się z drużyną Unisław Team PBDI.
Białostoczanie, oprócz odpadów zielonych, szkła, papieru, metali i plastiku, będą musieli segregować również popiół. Zwiększy się za to częstotliwość odbioru odpadów.
Koncert zdobywców prestiżowej nagrody Grammy, Włodek Pawlik Trio, już w piątek (27 listopada) na dużej scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej.
Aktualności 18:00
Sport 15:45
Aktualności 15:30
Nauka 15:00
Kultura i Rozrywka 14:00
Biznes 13:50
Aktualności 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji