POLECAMY
Znaleziono 95360 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2013.02.09 00:00
Ponad 50 skontrolowanych miejsc – to bilans działań podjętych w celu dokonania spisu osób bezdomnych w Białymstoku.
Kultura i Rozrywka 2013.02.09 00:00
"Walentynki w Muzeum" - to specjalna propozycja przygotowana przez Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB z okazji Dnia Zakochanych.
Sport 2013.02.09 00:00
Jagiellonia Białystok rozegra dziś (9 luty) czwarty sparing na zgrupowaniu w Turcji. Tym razem przeciwnikiem będzie 10. drużyna czeskiej ekstraklasy - Vysočina Jihlava. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.30 na boiskach w Colakli.
Biznes 2013.02.09 00:00
Producenci z naszego rejonu po raz kolejny zaprezentowali swoje produkty na najważniejszej branżowej imprezie w Paryżu.
Aktualności 2013.02.08 00:00
Funkcjonariusze z wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku ustalili sprawcę kilkudziesięciu włamań do piwnic i kradzieży z nich rowerów. 27-latek usłyszał już blisko 50 zarzutów.
Sport 2013.02.08 00:00
W niedzielę (10 lutego) szczypiorniści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok podejmą we własnej hali AZS UW II Warszawa. „Słoneczni” będą chcieli przełamać fatalną passę dziesięciu porażek z rzędu.
Nauka 2013.02.08 00:00
Chór Miasta Białegostoku działający przy XI Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, zakwalifikował się do prestiżowego konkursu na Słowenii.
Motoryzacja 2013.02.08 00:00
Coraz powszechniej do świadomości polskich kierowców dociera prawo do skorzystania z ramienia ubezpieczenia OC sprawcy kolizji z usługi samochodu zastępczego na czas likwidacji szkody.
Biznes 2013.02.08 00:00
Ekspresowe i bezpieczne pożyczki, jasne zasady – grupa Loombard.pl to największe zrzeszenie lombardów w Polsce. W Białymstoku otwiera się dziś czwarta placówka – całodobowy lombard przy ul. Lipowej 10.
8 lutego, na pamiątkę ogłoszenia dekretu Józefa Piłsudskiego z 1919 r., który dał początek więziennictwu w II Rzeczpospolitej, służba więzienna obchodzi swoje święto.
Wydział Fizyki UwB zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie z zakresu wiedzy z fizyki. Na najlepszych uczniów czekają nagrody pieniężne.
W piątek (8.02) Białystok odwiedził minister gospodarki Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Sultan Bin Saeed Al Mansouri. Podlaskie liczy na inwestycje i współpracę gospodarczą z jego krajem.
Białostoczanie wyprzedzili Poznań i Wrocław pod względem złożonych e-deklaracji. Ministerstwo finansów wprowadza kolejne udogodnienia dla wszystkich, którzy wybierają tę formę rozliczenia się z fiskusem.
Kultura i Rozrywka 2013.02.08 00:00
Zespół Muchy wraca do Białegostoku. Będziemy mogli usłyszeć go już dziś w klubie Metro.
Bezbronna sarna uwięziona we wnyku – taki widok w minionym tygodniu zastali strażnicy leśni Nadleśnictwa Łomża podczas jednego ze swoich patroli. Sarnę uratowano, a jej oprawcy wpadli w ręce straży leśnej i policji.
W sobotę (9 lutego) siatkarki AZS-u Metal-Fach Białystok zagrają ostatnie spotkanie rundy zasadniczej Orlen Ligi Kobiet. Akademiczki zmierzą się na wyjeździe z mistrzem kraju - Atomem Trefl Sopot.
To, co odróżnia nasz Plac Zabaw od innych, to bliski kontakt z artystą – powiedziała Magdalena Godlewska z Galerii Arsenał. Wczoraj placówka uroczyście otworzyła odświeżony Plac Zabaw Arsenał.
Dzięki zgłoszeniu przechodnia suwalscy policjanci zatrzymali 30-latka i 32-latka, którzy zamęczyli dziką kaczkę. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.
W Galerii Zielone Wzgórze pojawią się nowe marki. Do istniejących już tam butików dołączą takie sklepy odzieżowe jak: Mohito, Cropp oraz House. Zostaną otwarte pod koniec I kwartału 2013 r.
Po raz kolejny śladem dwóch poprzednich lat Fundacja Kresy-Syberia realizuje w okolicach i w dniu 10 lutego kampanię edukacyjną "Pamiętajmy o Sybirakach".
Kultura i Rozrywka 15:40
Sport 15:10
Sport 14:20
Nauka 14:00
Rodzina 13:30
Aktualności 12:38
Kryminalne 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji