POLECAMY
Białostoccy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec osób narażonych na wychłodzenie organizmu. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych uratowano 46- i 26-letniego mężczyznę.
Mimo wzrostu temperatury, białostockie służby nie przerywają działań „Nie bądźmy obojętni”. Tylko minionej nocy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec osób narażonych na wychłodzenie organizmu. Pierwszego z mężczyzn około północy zastali w pustostanie przy ulicy Piastowskiej. 46-latek spał na podłodze. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie poruszać się o własnych siłach. Drugiego uratowanego przed wychłodzeniem mundurowi zastali dziś po godzinie 1.00 w opuszczonym budynku przy ulicy Pułkowej. 26-latek również był pod znacznym wpływem alkoholu. Policjanci zawieźli wyziębionych mężczyzn do ciepłych pomieszczeń Izby Wytrzeźwień w Białymstoku.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 18:10
Aktualności 16:00
Nauka 16:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Aktualności 14:00
Dom 13:40
Aktualności 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji