POLECAMY
Dzielnicowi na terenie Białegostoku uratowali przed zamarznięciem 2 osoby. O wydarzeniu poinformowała Komenda Wojewódzka Policji.
Wczoraj, dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Białymstoku podczas obchodu, na ulicy Włókienniczej ujawnili dwóch bezdomnych, przebywających w nieocieplonym blaszanym garażu. Kilka dni wcześniej mundurowi wytypowali to miejsce jako te, w którym bezdomni szukają schronienia. Jak się okazało obaj mężczyźni przebywający w garażu byli w stanie upojenia alkoholowego. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 50-latek nie mógł poruszać się o własnych siłach, stwierdzono u niego złamanie nogi i natychmiast trafił do szpitala. Drugi z mężczyzn trafił do izby wytrzeźwień.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 10:46
Aktualności 10:37
Sport 10:00
Aktualności 10:00
Nauka 09:38
Kultura i Rozrywka 09:30
Kultura i Rozrywka 09:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji