Białystok Muzyczny po raz drugi

2010.08.31 00:00
Do 10 września białostockie zespoły, które chcą się znaleźć na składance "Białystok Muzyczny 2" mają czas na przesłanie zgłoszenia.
 Białystok Muzyczny  po raz drugi
Fot: materiały organizatora
Okładka składanki wydanej w ubiegłym roku

"Białystok muzyczny" to konkurs adresowany do grup muzycznych działających w Białymstoku i powiecie białostockim. Jego celem jest pomoc zespołom w rozpoczęciu ich artystycznej kariery, a także promocja Białegostoku i lokalnych zespołów w całej Polsce poprzez wydanie składanki płytowej. Udział w nim mogą brać zespoły zarówno nie posiadające jeszcze na swoim koncie debiutu fonograficznego, jak i te, którym udało się już zaistnieć na rynku muzycznym. Do konkursu można zgłaszać zarówno kompozycje premierowe, jak i te, które były wcześniej wydane, pod warunkiem, że są kompozycjami autorskimi. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wiek wykonawców lub prezentowany przez nich gatunek muzyczny. Dodatkowo organizator konkursu, Fundacja M.I.A.S.T.O, chce zorganizować koncert finałowy, który będzie uroczystą premierą płyty.

Na pierwszej składance znalazło się 19 wykonawców grających hip-hop, metal, flamenco czy bluesa. Lista wybranych zespołów będzie znana 18 września. Więcej: www.muzyczny.bialystok.pl.

Zobacz także: Białystok Muzyczny na dobrym poziomie

MAG

1398 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39