POLECAMY
Poszukiwani od piątku dwaj młodzi mieszkańcy Białegostoku są już w domu - poinformowała policja.
W sobotę (19.06) wieczorem policjanci wspólnie z matkami dzieci odnaleźli 12 i 13-latka na terenie ogródków działkowych przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Chłopcy są cali i zdrowi. Dwaj chłopcy zaginęli w miniony czwartek w Białymstoku. W ubiegłym tygodniu u jednego zdarzyła się już jednodniowa ucieczka. Chłopców poszukiwała policja, straż miejska i białostoccy taksówkarze.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Kryminalne 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji