POLECAMY
W poniedziałek i we wtorek (12-13.12) białostoczanie mogą mieć problem z odbiorem prawa jazdy czy zarejestrowaniem pojazdu - podał w komunikacie Departament Obsługi Mieszkańców.
Z powodu prac związanych z wymianą serwera obsługującego system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców mogą nastąpić utrudnienia w obsłudze interesantów Referatu Rejestracji Pojazdów i Referatu Praw Jazdy Departamentu Obsługi Mieszkańców w białostockim magistracie. Problemy będą pojawiać się w poniedziałek i we wtorek. Jeśli więc możemy, warto przełożyć wizytę w Urzędzie na następne dni.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 18:09
Sport 15:11
Dom 15:11
Aktualności 11:43
Turystyka 09:23
Sport 09:00
Aktualności 08:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji