Białystok Up To Date Festiwal. Będzie się działo!

2010.09.24 00:00
Trwa odliczanie godzin do grande finale pierwszego Białystok Up To Date Festiwalu. Nowoczesna, ambitna muzyka i kultura niezależna wypełni po brzegi stare magazyny na Węglowej. Sprzedano już ponad 2000 biletów!
Białystok Up To Date Festiwal. Będzie się działo!
Fot: MAG

Już w południe zacznie się impreza towarzysząca festiwalowi czyli Punk Outdoor i zawody rowerowe BMX i MTB. Na godz. 16 przewidziany jest finał zawodów i początek przeglądu podlaskiej sceny punkrockowej. Na te atrakcje bilety nie obowiązują.

Natomiast Białystok Up To Date Festiwal rozpocznie o godz. 19 performance "Tape" Adama Frankiewicza. Następnie według kolejności ( sprawdź ją TU) na scenach hip-hop, rap, techno i drum'n bass, dubstep zagrają artyści. Na festiwalowym terenie będą punkty gastronomiczne i stoiska z płytami, koszulkami, gadżetami i ceramiką z Pracowni Lipowa. Wchodząc na teren festiwalu w zamian za bilet otrzyma się opaskę. Należy pamiętać, że obowiązuje zasada "one way ticket" czyli wchodzi i wychodzi się tylko raz. W momencie przerwania opaski, ponowne wejście nie będzie już możliwe.

Przeczytaj także: UP2D8 - nowa jakość w kulturze miasta

MAG

1104 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39