Białystok Up To Date Festiwal. Porcja nowości [wideo]

2011.06.21 00:00
Film promujący Bialystok Up To Date Festiwal, zapowiedź warsztatów didżejskich, nowości na festiwalowym blogu i oczekiwanie na zwalającą z nóg informację na temat kolejnych artystów imprezy. To wszystko i trochę więcej poniżej.
Białystok Up To Date Festiwal. Porcja nowości [wideo]
Fot: materiały organizatora

Już we środę, 22 czerwca rozpoczyna się tegoroczny, darmowy kurs didżejski otwarty dla wszystkich. Jeśli chcesz zobaczyć na czym polega rzemiosło DJa, spędzić czas w kreatywnej atmosferze, przychodź na Węglową w każdą środę, na godzinę 18. Szczegółowe informacje i kontakt: warsztaty@up2d8.pl

Chcesz wiedzieć na bieżąco, co nowego słychać w muzyce elektronicznej, hip-hopowej i sztuce współczesnej? Odwiedzaj regularnie Up To Date Blog. Na nim znajdziesz m.in informacje o nowej płycie NAS-a, komicznie wypychane zwierzęta, zapowiedź live actu Roberta Hooda, polskie super samochody czy okładki afrykańskich kaset. Redaktorzy bloga gwarantują śmiech, łzy, a nawet darmowe mp3. Bądź czujny! Sprawdzaj: http://bialystokuptodate.pl/

Natomiast 1 lipca zostanie ujawniona reszta artystów, którzy wystąpią na Białystok Up To Date Festival 2011. Jak mówi Michał Auricom Kowalczuk, zespół organizacyjny jest pewny, że nie jedno nazwisko będzie dla wszystkich dużym zaskoczeniem.

Polecamy film promujący Białystok Up To Date Festival, na którym eklektyczna muzyka elektroniczna spotyka niebanalny hip-hop i sztukę. Film powstał w duchu DIY (do it yourself), a przyświeca mu, jak i całej tegorocznej edycji festiwalu hasło: We care more!


MAG

1563 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39