POLECAMY
Wczoraj, 1 sierpnia około godz. 19 kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z motorowerem. Dwie osoby podróżujące jednośladem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.
Jak podaje podlaska policja, do wypadku drogowego doszło na ulicy Świętojańskiej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 44-letnia białostoczanka wyjeżdżała volkswagenem z galerii handlowej na ulicę Świętojańską. Najprawdopodobniej kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście jadącemu w kierunku ulicy Mickiewicza. W wyniku zderzenia pojazdów dwóch 15-latków podróżujących jednośladem z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Białostoccy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.
andy
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji