Bilety komunikacji miejskiej znów za złotówkę

2017.12.05 15:11
Po raz trzeci rusza w tym roku akcja "Bilet za 1 zł z Maserpass od mPay". To szansa na oszczędzenie podczas podróży komunikacją miejską.
Bilety komunikacji miejskiej znów za złotówkę
Fot: ESD

W poprzednich edycjach "Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay" aż 300 tys. razy skorzystano z promocji. Tanie bilety rozeszły się bardzo szybko. Aby skorzystać z promocji, należało tylko kupować je, używając aplikacji mobilnej i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Teraz ma być tak samo.

- Z radością kontynuujemy inicjatywę, która zwróciła uwagę mieszkańców wielu polskich miast na to, jak bardzo nowoczesne formy płatności ułatwiają codzienne czynności. Wystarczy mieć przy sobie telefon, aby kupowanie biletów przestało być uciążliwe i, przede wszystkim, czasochłonne. Przy obecnym tempie życia ma to ogromną wartość - mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A.

Aby kupić tani bilet, trzeba pobrać na stronie internetowej aplikację mPay bądź ściągnąć ją ze sklepu z aplikacjami i postępować zgodnie ze wskazówkami (szczegóły: Można kupić bilety autobusowe za 1 zł. Rusza druga tura promocji).

Poprzednia promocja skończyła się dość szybko, szczególnie, że obowiązuje w kilku polskich miastach. Najnowsza będzie trwała do wyczerpania puli 80 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Jej regulamin dostępny jest na stronie internetowej mPay.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1149 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39