Bilety na pociąg w salonikach Kolportera

2017.12.14 08:06
POLREGIO wychodzi naprzeciw osobom korzystającym z ich usług. Można będzie kupić bilety na pociąg w niektórych salonikach Kolportera.
Bilety na pociąg w salonikach Kolportera
Fot: ESD

Bilety na pociąg można będzie kupić, wybierając się po poranną gazetę? To spore ułatwienie dla osób podróżujących tym środkiem komunikacji. POLREGIO oferuje bowiem kupno biletów okresowych (tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych) w popularnych salonikach Koloportera. Jest to możliwe od 10 grudnia.

W inicjatywie tej uczestniczy około 800 saloników Koloporter znajdujących się na terenie całego kraju. Wśród nich jest większość białostockich, znajdujących się przy ulicach: Sienkiewicza, Kolejowej, Dubois, Sosabowskiego, Wysoki Stoczek, Klepackiej, Świętojańskiej, Upalnej, Antoniukowskiej, Komisji Edukacji Narodowej, Padarewskiego, Zwycięstwa, Narodowych Sił Zbrojnych, Bohaterów Getta czy Ryskiej.

– Podejmując współpracę z Kolporterem oferujemy naszym pasażerom możliwość zakupu biletów w blisko ośmiuset salonikach prasowych, dokonując tym samym przełomu w skali kraju w kwestii podejścia do potrzeb klientów. Zwiększenie dostępności oferty POLREGIO to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma – powiedziała Anna Lenarczyk, Dyrektor Handlowy Przewozów Regionalnych.

Bilety można także kupować na platformie e-podróżnik (jest to jedna z najczęściej używanych wyszukiwarek połączeń), stronie internetowej POLREGIO, aplikacjach mobilnych KOLEO i SKYCash oraz oczywiście w kasach biletowych, biletomatach i u obsługi pociągów.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1886 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39