POLECAMY
Do białostockiego sądu rejonowego wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom, którzy podczas libacji na klatce schodowej chcieli pobić interweniujących policjantów.
Wszystko wydarzyło się w październiku zeszłego roku. 30-letni Kamil O. wraz ze swoim kolegą, 28-letnim Kamilem D., byli w bardzo dobrym nastroju. Wracając do mieszkania drugiego z oskarżonych przy ul. Scaleniowej w Białymstoku, balowanie rozpoczęli już na klatce schodowej. Krzyki nie spodobały się jednak sąsiadom, którzy zatelefonowali po policję. Na miejsce przybył patrol mundurowych i przerwał imprezowiczom zabawę. Ci wpadli w furię. Kamil O. miał bić jednego z funkcjonariuszy pięściami i szarpać za mundur, z kolei jego kolega - Kamil D. - był agresywny wobec drugiego policjanta. Mężczyzna miał szarpać za kaburę z bronią mundurowego. Policjanci byli także wyzywani. W końcu agresorów udało się obezwładnić. Mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenia policjanta oraz naruszenia ich nietykalności cielesnej. Oskarżonym Kamilowi O. i Kamilowi D. grożą nawet trzy lata pozbawienia wolności.
Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji