POLECAMY
Znaleziono 4643 wiadomości
Kategoria
Biznes 2013.11.15 00:00
To jest nowość w działalności znanego podlaskiego producenta mebli i wyrobów metalowych. Multimedialne infokioski to pomysł, który narodził się na terenach Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a jej możliwościom przyglądają się firmy nawet z Chin.
Już w najbliższy czwartek (21.11) po raz pierwszy w Białymstoku odbędzie się MakerSpace - spotkanie entuzjastów designu i druku 3D. Współorganizatorami białostockiej edycji są Geek Girls Carrots i ekipa Białostockich Czwartków Social Media.
Biznes 2013.11.14 00:00
15 listopada, rusza konkurs, w którym przedsiębiorcy będą mogli zdobyć dotacje na inwestycje turystyczne, np. budowę lub przebudowę hoteli, moteli, sanatoriów czy pensjonatów, ale również na utworzenie atrakcji turystycznych.
Biznes 2013.11.13 00:00
Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity, odebrał z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Jest to jedno z najwyższych polskich państwowych odznaczeń cywilnych.
Biznes 2013.11.12 00:00
Ponad 30 przedsiębiorców zrzeszonych we Wschodnim Klastrze Budowlanym wylatuje we wtorek (12.11) na Misję Gospodarczą do Chin. Podlaskie firmy chcą zapoznać się ze specyfiką chińskiego rynku oraz nawiązać relacje handlowe.
Redakcje magazynu "Rynek Spożywczy", serwisu www.portalspozywczy.pl oraz www.dlahandlu.pl przyznały Nagrody Rynku Spożywczego. SM Mlekpol z Grajewa została wyróżniona w kategorii Lider Rynku Spożywczego 2013.
Grupa Budimex sprzedała bielską spółkę Budimex Danwood - największego w Polsce producenta energooszczędnych domów, za 238 mln zł Barwick Investments, spółce zależnej od funduszu Enterpise Investors.
Biznes 2013.11.11 00:00
Czy chciałbyś dowiedzieć się, jaki jest kolor Twojej osobowości oraz jak przełamać upór flegmatyka i pokrzepić melancholika? Jeśli tak, weź udział w bezpłatnych warsztatach interpersonalnych organizowanych przez Akademię Dobrego Startu.
Biznes 2013.11.09 00:00
Podczas XXII Targów Mleczarskich Mleko-Expo, które odbyły się w dniach 6-8 listopada w Warszawie, Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego otrzymała aż 10 nagród.
W poniedziałek, 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To kolejny w roku dzień, kiedy obowiązuje zakaz handlu.
Biznes 2013.11.08 00:00
W ten weekend (9-10.11) odbędą się dni otwarte Narodowego Banku Polskiego. Białostocki oddział z tej okazji przygotował wiele atrakcji, m.in. wystawę monet kolekcjonerskich oraz test wiedzy z nagrodami.
Biznes 2013.11.07 00:00
Promostal z Czarnej Białostockiej zainwestował w tym roku prawie 8 mln zł na rozwój, dzięki czemu uzyskał łącznie 7 tys. m² powierzchni pod dachem. Pozwoliło to na zwiększenie sił produkcyjnych oraz zatrudnienie nowych pracowników.
W Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku rozpoczyna się cykl spotkań z przedstawicielami podlaskiego biznesu. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek (8.11) o godz. 17.00 w Centrum Kongresowym uczelni.
Biznes 2013.11.06 00:00
Od lipca 2014 r. na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej warunki inwestowania będą korzystniejsze niż w pozostałych rejonach Polski.
W sobotę, 9 listopada nastąpi otwarcie salonu Unisono w Alfa Centrum przy ul. Świętojańskiej. Nie zabraknie atrakcyjnych rabatów.
Biznes 2013.11.05 00:00
W Łomży powstanie park przemysłowy – tak postanowił Zarząd Województwa i przyznał na realizację tej inwestycji dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego.
Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze na jego realizację? Przyjdź na spotkanie z przedsiębiorcą, który opowie o innowacyjnym rozwiązaniu, jakim jest finansowanie społecznościowe. Wydarzenie odbędzie się w środę (6.11) w Centroom, przy ul. Sienkiewicza.
Carrefour Polska, który jest właścicielem i zarządcą galerii Zielone Wzgórze, sfinalizował kolejne umowy najmu. W najbliższych miesiącach przy ul. Wrocławskiej pojawią się nowe sklepy i salony.
Biznes 2013.11.04 00:00
ZDZ w Białymstoku ogłasza rekrutację do projektu unijnego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. W jego ramach firmy będą mogły wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, których tematyka będzie indywidualnie dopasowywana do ich potrzeb.
Biznes 2013.11.02 00:00
Żubrówka, jeden z gatunków wódek produkowanych przez Polmos Białystok, trafi do sklepów wolnocłowych największych lotnisk na świecie.
Aktualności 15:30
Sport 14:17
Kultura i Rozrywka 14:00
Motoryzacja 13:34
Biznes 13:30
Kryminalne 13:00
Nauka 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji