BKM dłużej czynna dla studentów

2012.10.03 00:00
31 października mija termin ważności ulg studenckich. Aby usprawnić procedurę ich przedłużania, od czwartku (4.10) Białostocka Komunikacja Miejska wydłuża godziny pracy punktów personalizacji kart miejskich.
BKM dłużej czynna dla studentów
Fot: ESD

Punkt personalizacji kart miejskich przy ul. Sienkiewicza 22 będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 21.00, zaś punkt przy ul. Składowej 11 - od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 18.00.

Aby móc przedłużyć ulgi na karcie należy zabrać ze sobą: kartę miejską i ważną legitymację studencką, z naklejką z terminem ważności powyżej 31 października 2012 roku.

Studenci I roku, którzy po raz pierwszy chcą aktywować funkcję Białostockiej Karty Miejskiej na elektronicznej legitymacji studenckiej powinni udać się na ul. Składową 11. W punkcie personalizacji przy ul. Sienkiewicza taka operacja nie zostanie zrealizowana.

Do przejazdów ulgowych będzie upoważniała wyłącznie ważna legitymacja studencka. BKM nie honoruje zaświadczeń o przyjęciu na studia, czy też innych podobnych dokumentów. Do czasu uzyskania legitymacji studenci powinni korzystać z biletów normalnych.

Jeżeli na karcie skończyła się ulga, pasażer z kartą imienną nie będzie mógł kupić ulgowego biletu okresowego miesięcznego na październik lub 3-miesięcznego na październik, listopad i grudzień. Również z portmonetki nie będzie możliwości kupienia ulgowego biletu jednorazowego.

Do czasu przedłużenia terminu ważności ulgi pasażer może korzystać ze wszystkich biletów dostępnych poprzez kartę na okaziciela lub papierowych biletów jednorazowych i 24-godzinnych, ale wówczas podczas kontroli musi okazywać ważną legitymację.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1724 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39