BKM zachęca do kupowania biletów przez internet. Rozdaje zniżki

2016.08.24 07:53
Osoby, które kupują bilety Białostockiej Komunikacji Miejskiej przez internet, otrzymają 5-procentowy rabat na zakupy w jednym z pięciu sklepów.
BKM zachęca do kupowania biletów przez internet. Rozdaje zniżki
Fot: Ewelina Sadowska-Dubicka
Bilet miesięczny czy kwartalny można kupić przez internet

Białostocka Komunikacja Miejska chce zachęcić do doładowywania biletów przez internet. Osoby, które kupią bilet okresowy na stronie www.ekarta.bialystok.pl i zapłacą online przez Paybynet, w mailu zwrotnym, oprócz potwierdzenia zakupu, otrzymają bon na zakupy.

Dzięki Paybynet system sprzedaży biletów BKM pozwala na płatności 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a informacja o zakupie biletu trafia natychmiast do systemu sprzedaży, co znacząco przyspiesza realizację zamówienia.

Bilet kupiony przez internet już następnego dnia można załadować w kasowniku dowolnego autobusu BKM. Trzeba jednak pamiętać, że zakup, dokonanie płatności oraz potwierdzenie e-mailem musi odbyć się przed północą. W innym przypadku czas oczekiwania na możliwość przeniesienia biletu może wynieść do 24 godzin.

Zniżkę od BKM można wykorzystać w sklepach internetowych: Skarpetkowo.pl, Apetete.pl, Sklep-luz.pl, BDSklep.pl i TaniaKsiazka.pl. Bon jest wielokrotnego użytku, ważny do 23 września. Obniży wartość zamówienia o 5%. Rabat nie obejmie jednak kosztów wysyłki, a także nie połączy się z innymi kuponami i promocjami.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1557 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39