Blachodachówka modułowa - KBB Orso Białystok

dodane dnia: 2019-06-25 przez: KBB ORSO Krzysztof Bartosik
Termin promocji: 2019-06-25 - 2039-06-25
Koncepcja blachodachówki modułowej jest tak popularna, ponieważ pozwala uzyskać wiele korzyści w ramach zakupu jednego pokrycia dachowego. Spośród modeli dostępnych w KBB Orso możecie Państwo dobrać niemal dowolny kolor, a także kształt odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

Te pokrycia dachowe wybierane są najczęściej przez Klientów, którzy szukają form wzorowanych na klasycznych dachówkach, lecz znacznie lżejszych i wygodniejszych w montażu. Moduły mają przy tym mniejsze wymiary niż poszczególne blachy dachowe w arkuszach, zatem sprawdzają się doskonale w przypadku niewielkich połaci dachowych. Blachodachówkę modułową warto zamontować między innymi na dachu z oknami lub z wyłazem dachowym, z lukarnami, a także na wszelkich dachach wielospadowych.

Zamawiając takie blachy dachowe, macie Państwo pewność, że są one:
• spójne wizualnie – malowanie proszkowe na etapie tworzenia sprawia, że każdy moduł w danej serii ma identyczne wybarwienie,
• ekonomiczne w kwestii montażu – docinanie modułów do wymiarów połaci dachu oznacza mniejsze straty niż przy obszernych arkuszach blachy,
• szczelne – sposób łączenia arkuszy na dachu sprawia, że niwelowane są wszelkie miejsca przecieków, a woda opadowa swobodnie spływa z połaci,
• odporne na odbarwienia – preparaty nawierzchniowe odporne są na działanie wilgoci i promieni UV, dlatego dach zachowuje głębię koloru.

Połacie dachowe mogą być niemal całkowicie gładkie, mogą również być urozmaicone o charakterystyczne przetłoczenia. Bogate wzornictwo sprawia, że zamówienia Klientów z Białegostoku oraz okolic dotyczą krycia dachów w domach jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej i innych.
Szczegóły oferty na https://kbborso.pl/blachy-dachowe/blachodachowka-modulowa/

W KBB Orso współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami budowlanymi i developerskimi na wielu płaszczyznach. Można zamówić u nas pokrycia dachowe, ale również zlecić ich montaż doświadczonym dekarzom. Każdą usługę wykonujemy z należytą starannością.

W sprzedaży produkty marki: Bratex, Blachy Pruszyński, Florian Centrum.

1366 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39