Blachodachówka Modus

dodane dnia: 2024-05-22 przez: GD Bogdan Kalinowski
Termin promocji: 2024-05-21 - 2024-12-31

https://bialystok.grupadekarska.pl/oferta/pokrycia-blaszane/blachy-pruszynski/

Blachodachówka panelowa MODUS to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna w postaci jedno- i dwumodułowych paneli, montowana w sposób tradycyjny za pomocą wkrętów. Jej kształt to równa, symetryczna fala, która nadaje bardzo tradycyjny charakter wybranej inwestycji i idealnie będzie się prezentować na dachach domów jednorodzinnych. Blachodachówka jest panelową propozycją blachodachówki OPTIMA, która z kolei jest dostępna w arkuszach docinanych na wymiar. MODUS występuje we wszystkich powłokach i kolorach z oferty firmy. Blachodachówka ta została uhonorowana Medalem Europejskim XXIV Edycji.

Blachodachówka z charakterem
MODUS panelowa to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna jest w postaci dwumodułowych paneli. Idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując minimalną ilość odpadów.
Tak jak w wypadku każdego pokrycia dachowego niezwykle ważna w wypadku blachodachówki MODUS jest wentylacja połaci dachowej. Poprawna wentylacja zapobiega degradacji, uszkodzeniom a nawet przeciekaniu połaci dachowej.

1581 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39