Instalacje sanitarne - przyłącze wodociągowe i przyłącze kanalizacyjne - Anterm Białystok

dodane dnia: 2018-09-17 przez: Anterm. Technika grzewcza i sanitarna Andrzej Tomaszewski
Termin promocji: 2018-09-17 - 2038-09-17
Instalacje sanitarne na miarę Twoich potrzeb

Tworzenie przemyślanych, niezawodnych instalacji sanitarnych w domach, mieszkaniach oraz budynkach użyteczności publicznej to nasza wizytówka. W swoich realizacjach łączymy urządzenia najwyższej jakości z optymalnym projektem instalacji. Anterm realizuje efektywne przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, które gwarantują niezawodność na długie lata.

Więcej o instalacjach sanitarnych https://anterm.pl/instalacje-sanitarne/

Świeża i czysta woda dzięki przyłączu wodociągowemu

Korzystanie z lokalnej sieci wodociągowej ma wiele zalet. Woda z tego rodzaju źródła poddawana jest stałej kontroli czystości oraz kontroli bakteriologicznej, co gwarantuje wysoki poziom czystości. Lokalna sieć wodociągowa gwarantuje również stałość dostaw wody, bez której trudno wyobrazić sobie współczesne życie. Tego rodzaju instalacje są również bezobsługowe, dzięki czemu nie wymagają wykonywania szeregu działań dodatkowych. Dzięki przyłączu wodociągowemu otrzymujesz zatem przebadaną, czystą wodę prosto do Twojego kranu.

Sprawdź https://anterm.pl/instalacje-sanitarne/przylacza-wodociagowe/

Alternatywy dla przyłącza wodociągowego

Dostęp do wody pitnej można również zapewnić sobie za pomocą alternatywnych rozwiązań, które nie są tak wygodne i bezobsługowe, jednak mogą przynieść mieszkańcom inne korzyści z ich stosowania. Do popularnych rozwiązań należą:

• studzienka z wodomierzem, która należy raczej do rozwiązań tymczasowych, ale doskonale sprawdzi się w dostarczaniu wody na teren budowy domu, czy też budynku,
• studnia głębinowa, czyli wykopany na głębokość od kilku do kilkunastu metrów otwór, z którego pozyskuje się wodę naturalnie filtrowaną przez kolejne warstwy ziemi.

Automatyczne usuwanie nieczystości, czyli przyłącze kanalizacyjne

Zużyta, zanieczyszczona woda powinna być odprowadzana do najbliższej oczyszczalni ścieków. W tym celu należy połączyć gospodarstwo domowe z lokalną siecią kanalizacyjną. Nasi specjaliści o bogatym doświadczeniu projektują oraz wykonują efektywne przyłącza kanalizacyjne, które skutecznie odprowadzają nieczystości.

Więcej o przyłączu kanalizacyjnym https://anterm.pl/instalacje-sanitarne/przylacza-kanalizacyjne/

Dzięki instalacjom sanitarnym naszego autorstwa, Twój dom stanie się czysty i bezpieczny.1442 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39