POLECAMY
Blisko 70 odznaczeń, wyróżnień i awansów na wyższy stopień służbowy zostało wręczonych podczas strażackich uroczystości związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w środę (16.11) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej ul. Andersa w Białymstoku.
Odznaczenia i awanse wręczył strażakom i wyróżnionym gościom Wicewojewoda Podlaski Wojciech Dzierzgowski oraz Podlaski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Antoni Ostrowski. W wydarzeniu wzięli udział m.in. wicemarszałek województwa podlaskiego Mieczysław Baszko, wiceprezydent Białegostoku Aleksander Sosna, kapelani, a także kierownicy administracji, wojska i służb mundurowych. Uroczystości zostały poprzedzone złożeniem wieńców przy płycie "Pamięci tych, co zostali po drugiej stronie ognia". na podst. inf. KWPSP Białystok
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji