POLECAMY
Egzotyczne pająki, węże, ślimaki i jaszczurki – to tylko niektóre gatunki zwierząt, jakie będzie można oglądać od najbliższej soboty w Atrium Biała.
To niecodzienne, wyjątkowe wydarzenie. W Białymstoku - na wystawie w Atrium Biała - będzie można zobaczyć egzotyczne zwierzęta (ponad 100 okazów). Zaprezentowane zostaną zwierzęta różnych gatunków, rozmiarów i pochodzenia. Zainteresowani staną oko w oko z pająkami, skorpionami, ślimakami, drzewołazami, żabami, jaszczurkami, a nawet ponad 4-metrowymi pytonami czy wężami Boa. Nie zabraknie także prelekcji dotyczących wspomnianych mniejszych i większych gadów oraz zabaw dla najmłodszych. Poza tym najodważniejsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie z wybranymi okazami. Zaplanowano także konkursy dla dzieci, m.in. quizy o zwierzętach oraz egzotyczne kalambury. Ekspozycję można będzie oglądać od 7 do 15 października na rotundzie przy środkowym wejściu do galerii (od ul. Miłosza) w godzinach otwarcia centrum. Wstęp jest bezpłatny.
Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl
Kulinaria 15:15
Aktualności 15:00
Aktualności 13:00
Nauka 12:30
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:56
Kultura i Rozrywka 10:54
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji