Bolesna porażka Olimpii z liderem. Mecz jagiellońskich rezerw został przełożony

2023.03.25 19:12
W sobotę (25.03) na piłkarskie murawy miały wyjść dwa III-ligowe zespoły z Podlasia, ale ostatecznie do walki przystąpiła tylko Olimpia. Jagiellonia II Białystok swój mecz rozegra w innym terminie.
Bolesna porażka Olimpii z liderem. Mecz jagiellońskich rezerw został przełożony
Fot: Olimpia Zambrów

To nie był udany występ zambrowskiej Olimpii. Beniaminek z północno-wschodniej części kraju otrzymał na swoim stadionie bolesną lekcję futbolu, przegrywając z Pogonią Grodzisk Mazowiecki aż 0:5. Lider rozgrywek strzelanie rozpoczął w 10. minucie, kiedy to do siatki trafił Michał Wrzesiński, a następnie gole zdobywali też Damian Jaroń, Aleksander Gajger oraz Kacper Gzieło. Wynik meczu tuż przed końcem rywalizacji ustalił Wrzesiński, który tym samy zakończył spotkanie z dubletem.

W sobotę nie doszedł niestety do skutku pojedynek z udziałem Jagiellonii II Białystok. Rezerwy Dumy Podlasia miały zmierzyć się na wyjeździe z outsiderem III ligi, ale ostatecznie starcie pomiędzy Żółto-Czerwonymi a Concordią Elbląg zostało na wniosek gości z północno-wschodniej części Polski przełożone. Wszystko dlatego, że kilku zawodników Jagi powołano do narodowych reprezentacji.

Olimpia Zambrów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:5 (0:3)
Bramki: Michał Wrzesiński 10, 88, Damian Jaroń 28, Aleksander Gajgier 45, Kacper Gzieło 84
Olimpia Zambrów (skład wyjściowy): Jakub Kanclerz - Bartosz Ciborowski, Rafał Parobczyk, Przemysław Jastrzębski, Jakub Jakimiuk, Patryk Malinowski, Adam Radecki, Bartosz Bayer, Rafał Kiczuk, Marcel Bykowski, Adam Pazio

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1058 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39