BON TON WINE & BAR

ul. Kilińskiego 15
15-089 Białystok

tel. 85 740 89 91
Ilość wyświetleń: 78935

Nowe miejsce, które powstało w samym sercu Białegostoku w Hotelu Aristo, jedyne w naszym mieście, do którego wina są importowane bezpośrednio od producentów.

W Wine&Bar Bon Ton goście mogą spróbować selekcji win z większości państw europejskich. Wina starannie wybrane są pod względem jakości i cen, które zaczynają się już od 28 zł. Nasi goście mogą spróbować każdego z win jeszcze przed zakupem. Profesjonalnie wino podajemy w kieliszkach firmy Riedel - rollsroyca wśród producenta szkła. Dla każdego gościa w Wine&Bar Bon Ton staramy się opowiedzieć o winach w sposób lekki i przyjemny, pokazać jego zalety i wady, gdyż każdy z nas lubi różne smaki i ma inne upodobania.

W Wine&Bar Bon Ton organizowane są kameralne spotkania, na których wraz z szefem kuchni do różnych rodzajów win proponowane są określone przekąski. Staramy się, aby połączenie dawało przyjemne doznania, a ich smak był zupełnie odmienny.

Wine&Bar Bon Ton to wyjątkowe miejsce na spotkania towarzyskie w niepowtarzalnej atmosferze. Szczególnie dla miłośników win.

BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR
BON TON WINE & BAR
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
745 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39